Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

1. Zwroty - każdy zakupiony produkt mają Państwo możliwość zgłoszenia zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu, a w ciągu kolejnych 14 dni odesłanie produktu na własny koszt. Towar zwracany nie może nosić żadnych znaków użytkowania. Kupujący zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

 2. Klient powinien zgłosić zwrot na maila [email protected]. Następnie wypełnić formularz zwrotu i wraz ze zwracanym produktem odesłać na adres:
Księgarnia Art.P
ul. Warszawska 9
26-900 Kozienice

3. W przypadku zwroty produktu zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności,
 w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym)
niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia w którym otrzymaliśmy zwracany produkt. Zwrotu płatności dokonamy na numer konta bankowego podanego w formularzu zwrotu zakupionego produktu.

4. Procedura wymiany produktu jest taka jak w przypadku zwrotu, następnie dokonują Państwo zakupu prawidłowego produktu.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

[email protected]

+ 48 531-663-640

Witryna stworzona na platformie